Aasta 1999

03.01.1999 Georg Miländeri juures (mitte ELS-i koosolek) osales 9 inimest, nendest 7 ELS-i liiget

07.02.1999 Tiit Marnoti (mitte ELS-i koosolek) sünnipäeval osales 10 inimest, nendest 9 ELS-i liiget

Märts 1999 ilmub LEPINFO nr. 11. Mis on siiski Seltsi jaoks esimene.

11.04.1999 Tartus Vanemuise 46, auditoorium 301 ELS-i üldkoosolek osales 26 inimest, nendest 24 ELS-i liiget

06 - 08.08.1999 Värska Verhulitsa Seltsi väljasõit. Osales 25 inimest, nendest 18 ELS-i liiget

25.- 26.09.1999 üheaasta sünnipäevakoosolek LEPIDO restoranis 17 ELS-i liiget

1.10.-15.11.1999 Venetsueela ekspeditsioon osalesid: Allan Selin, Toomas Armulik, Peep Männil, Jaan Luig.

Uued Eesti liblikad 1999

Pisiliblikad :

Ectodemia turbidella (Zeller,1848)- Harku (658:36) 25.09.1999- rohkearvulised rööviku kahjustused J.Kaitila & K.Nupponen leg., det.

Prays ruficeps (Heinemann,1854)- Ruhnu (641:27) 12..08.1995- 1 J.Kaitila & K.Nupponen leg.T.Marnot, det.K.Nupponen

Argyresthia laevigatella (Heydenreich,1851)- Pääsküla (658:36) 25.09.1999- rööviku tegevusjäljed lehise võrsetel J.Kaitila & K.Nupponen leg., det.

Rhigognostis incarnatella (Steudel,1873)- Vana-Mustamäe (658:36) 10.05.1998- 1E.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Digiitivalva reticulella (Hübner,1796)- Verhulitsa (642:53) 07.08.1999- röövikud kassiurval J.Kaitila & K.Nupponen leg., det.

Agonopterix nervosa (Haworth,1811)- Värska (642:53) 27.08.1999- 15 U.Jürivete leg., det.

Depressaria emeritella (Stainton,1849)- Viidumäe (647:21) 12.05.1997- 1 S.Kerpola leg., det.

Borkhausenia luridicomella (Herrich-Schäffer,1856)- Vana-Mustamäe (658:36) 27.07.1997- 1 U.Jürivete leg., det.

Augasma aeratella (Zeller,1839)- Verhulitsa (642:53) 07.08.1999- röövikud linnurohul J.Kaitila & K.Nupponen leg., det.

Coleophora expressella (Klemensiewicz,1883)- Pärnamäe (659:37) 28.07.1996- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Mompha sturnipennella (Treitschke,1833)- Vana-Mustamäe (658:36) 28.05.1998- 2 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Parachronistis albiceps (Zeller,1839)- Taheva (638:46) 13.06.1999- 1 R.Lindt leg., K.Nupponen det.

Teleiodes luculella (Hübner,1813)- Kübassaare(648:28) 16.06.1999- 1 E & U.Jürivete & A.Pototski leg., U.Jürivete det.

Caryocolum fischerella (Treitschke,1833)- Veski (641:53) 26.06.1998- 4 E & U.Jürivete & A.pototski leg., U.Jürivete det.

Caryocolum amaurella (M.Hering,1924)- Pärnamäe (659:37) 30.07.1996- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Caryocolum pullatella (Tengström,1848)- Tõstamaa (647:32) 26.07.1996- 1 U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Dichomeris deasella (Denis & Schiffermüller,1775)- Vasknarva (647:32) 13.06.1998- 2 A.Lindt leg., U.Jürivete det.

Eudemis profundana (Denis & Schiffermüller,1775)- Loode tammik (646:23) 23.07.1996- 1 A.Lindt leg., U.Jürivete det.

Eucosma metzneriana (Treitschke,1830)- Piusa (641:53) 28.06.1997- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Eucosma wimmerana (Treitschke,1830)- Veski (641:53) 25.05.1995- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Pammene gallicana (Guenee,1845)- Einby (654:28) 10.08.1996- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Pammene obscurana (Stephens,1834)- Taheva (638:46) 5.06.1999- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Dichrorampha flavidorsana (Knaggs,1867)- Paldiski (658:33) 11.08.1996- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Epermenia pontificella (Hübner,1796)- Jaakna (654:32) 29.05.1998- 4 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Epermenia profugella (Stainton,1856)- Vana-Mustamäe (658:36) 7.08.1997- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Ochromolopis ictella (Hübner,1813)- Jaakna (654:32) 4.06.1999- 10 E & K.Nupponen leg., det.

Alucita hexadactyla (Linnaeus,1758)- Sääre (643:20) 25.09.1999- 1 E & G.Nordenswan leg., U.Jürivete det.

Calyciphora albodactylus (Fabricius,1794)- Viieristi (644:21) 10.08.1999- 1 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Catoptria verellus (Zincken,1817)- Puhtu (649:29) 8.07.1996- 1 U.Jürivete leg.,det.

Epascestria pustulalis (Hübner,1823)- Kaavi (643:21) 14.07.1999- 2 E & U.Jürivete leg., U.Jürivete det.

Suurliblikad :

Watsonalla binaria (Hufnagel,1767)- Ruhnu (641:27) 7.08.1997- 1 T.Ruben leg.,det.

Diachrysia zosimi (Hübner,1822)- Mustjõe (638:46) 21.06.1999- 1 T.Ruben & A.Lindt leg.,det.

Proxenus lepigone (Möschler,1860)- Kloogaranna (657:33) 12.06.1998- 1 R.Lindt leg.,det.

Conistra erythrocephala (Denis & Schiffermüller,1775)- Sõrve (643:20) 20-29.10.1999- 2 G.Nordenswan leg.,det.

Mythimna unipuncta (Haworth,1809)- Penijõe(651:31) 14.06.1984- 1 T.Ruben leg., J.Viidalepp det.

Noctua janthina (Denis & Schiffermüller,1775)- Imari (645:21) 6.08.1993- 1 U.Jürivete leg., J.Kullberg det.

Epipsilia grisescens (Fabricius,1794)- Malvaste (655:24) 12.08.1978- 1 L.Pannal leg., E.Õunap det.

Netrocerocora quadrangula (Eversmann,1844)- Korela (641:53) 24.06.1999- 1 T.Ruben & A.Lindt leg.,det.

Arctornis l-nigrum (Müller,1764)- Mustjõe suue (638:46) 20.08.1999- 1 A.Võsa leg.,det.

Epirrhoe rivata (Hübner,1813)- Mustjõe suue (638:46) 10.06.1999- 1 A.Lindt & T.Ruben leg.,det.

Eupithecia thalictrata (Püngler,1902)- Ahtma (658:34) 2.07.1999- 1 M.Kruus leg., J.Viidalepp det.

Eupithecia distinctaria (Herrich-Schäffer,1848)- Mändjala (646:22) 12.08.1997- 1 L.Imby,G.Palmqvist, H.Elmquist leg.,det.

Lithostege farinata (Hufnagel,1767)- Rannapungerja (654:50) 23.06.1997- 1 A.Lindt leg.,det.

Stegania cararia (Hübner, 1790)- Mustjõe suue (638:46) 9.06.1998- 1 A.Lindt leg.,det.

Alcis bastelbergeri (Hirschke,1908)- Lindora mv (640:51) 29.06.1998- 1 R.Lindt leg.,det.

Parectropis similaria (Hufnagel,1767)- Mustjõe suue (638:46) 8.06.1999- 1 A.Lindt & T.Ruben leg.,det.